Hakkımda

41 yılı geride bıraktığım profesyonel fotoğrafçılık mesleğine, Türkiye’nin önemli reklam ajanslarından biri olan Cenajansta başladım. Fotoğrafçılık kariyerime Çözüm Reklam’ a geçerek devam ettim. Burada fotoğraf direktörü olarak 8 yıl çalıştıktan sonra, Şişli’de kendi stüdyom olan Cef Fotoğraf’ı açarak hizmet vermeye başladım.

Değişen standartlar ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yıllar içerisinde gıda, otomotiv, mimari, endüstri, üretim süreçleri, moda, otel, portre, web ve sosyal medya çekimleri gibi birçeok konuda çalışmalarım devam ediyor.

Çok sayıda reklam ajansı, reklam veren ve marka ile çalışmış olmanın deneyimi ve tecrübesiyle son 12 yıldır Anadolu yakasında Kızıltoprak’taki stüdyomda ulusal ve uluslarası müşterilerime hizmet vermeye devam ediyorum.

Referanslarımız

Reklam ajansları, reklam verenler ve markalar. Ulusal ve uluslararası hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimiz.

Turkcell – Koç Holding – Arçelik – Beko – Tüpraş – Sabancı Holding – Ülker – 3M – Grey – Being Çözüm – Flo – Yeditepe Hastenesi – Hayat Kimya – Algida – Hsbc – Anadolu Etap – Medipol – Şişecam – Teksüt – Cakes&Bakes – Aytemiz – Voden – Turkaş – The Woo – Kromozom Reklam Ajansı – Horoz Lojistik – Mikado Reklam – Konya Şeker – Kilowatt – Gloria Hotels & Resort – Reis Gıda – Reklam Durağı – Clockwork 

Birlikte Çalışalım

Stüdyomuzda ya da belirlenen mekanlarda fotoğraf çekimleri için iletişime geçebilirsiniz.

Portfolyo

Değerli müşterilerimizle beraber birçok güzel çalışmaya imza attık.
Fotoğraflar için portfolyoya göz atabilirsiniz.